Náš svět se hroutí a rodí v přímém přenosu.

Děje se toto

Aby mohlo nastat toto

Máme tu výsadu být účastníky něčeho nevídáného. Něčeho, co se s největší pravděpodobností v dohledatelné historii, nikoli té zmanipulované, v průběhu existence všech pěti civilizací, které zemi obývaly, ještě nepodařilo dotáhnout do konce. Jsme svědky, ba účastníky a tvůrci přerodu. Přerod probíhá na mnoha hladinách, chceteli levlech, s neuvěřitelnou rychlostí a silou a to jen díky tomu, že byla dosažena množina probudivších se bytostí, které postoupily z úrovně temnoty do úrovně světla a ukazují těm druhým kudy je třeba se dát, aby již nebylo možno aplikovat na lidstvu další reset, ale aby sme se evolucí pozvedli ke galaktickým výšinám. Abysme již konečně skoncovali s podvody, krádežemi, vraždami i masovýmy (války), aby sme již nadále nezneužíyvali jiné bytosti, nejen lidské, ale všechny živé tvory. Čímž uvolníme nebývalé mmnožství kreativní energie zvané pravá láska. S její pomocí bude ona samotná i důsledkem, tím co nás pozvedne do nevídaných výšin bytí..Když píšu tyto řádky, prožívám svým spůsobem nevídanou extázi radosti a štěstí. Vím tudíž, že se svět a my s ním, ubírá směrem, tím nejsprávnějším směrem, kde jak se píše v bibli, i když ji nemusím, „LEV ULEHNE S KŮZLETEM“

Je na snadě, že tento přerod se neobejde bez tzv. porodních bolestí.Záleží však na každém z nás jak urputné ty bolesti budou. Toto sem měl na mysli i před půl rokem „Změna je za dveřmi“ a vůbec sem netušil, a nebo tušil :-), že mi bude tak rychle dáno za pravdu.

Je bohužel, bohužel pro mne, zřejmé, že toto dění ještě většinová populace nevnímá.Jsem si však téměř jist, že jakmile dojde ke zvratu lavinový efekt prozření jim nedá jinou šanci než, buď se probudit a nebo odejít ze země zaslíbené a vrátit se zpět do nižších úrovní bytí, aby byli podrobeni dalším tzv „zkouškám“ (není to trest) vedoucím k probuzení. Jen zkoušky budou daleko tvrdší než doposud.

Došlo mi víno. Mějte se krásně za všech okolností.

15:8:2021 helples 🙂